Webtasarımki Kimdir?
Webtasarımki Kimdir?

Webtasarım ki ismimizi gençliğin yeni nesil vurgularından yola çıkarak, sosyal algı alternatiflerinin baz alınması ve bir çok isim arasından harmanlanarak sonuç olarak; KASS AJANS bünyesindeki yazılım çözümlerinin bu "webtasarım ki" isim adı altında sunulması kararınca ortaya çıkan alt kuruluşumuzdur.

Tüm online yazılım ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmek adına özellikle sanal ticarette ve dijital pazarda müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri tüm olasılıkların değerlendirilerek en iyi çözüm, kolay kullanılabilirlik ve uygun fiyat kriterlerinin baz alınarak çözüm ortağınız şeklinde üretimin yapıldığı yazılım şirketi!

Dijital pazarın arka bahçesi, oyun alanı, dinlenme salonu vb.. diğebileceğimiz sosyal medya için gereken tüm çözüm uygulamalarının geliştirildiği sosyal medya ajansı!

Arama motorlarında kolay bulunabilirlik ve akılda kalıcılık, kullanıcı etkileişimi gibi bir çok ihtiyacın giderildiği sadece seo odaklı olmayan ama aran-bulun kolaylığı dediğimiz sistemin üretildiği yer!

Mevcut websitesinin yazılımından memnun olup fakat tasarımından memnun olmayan firmalar veya şahıslar için ön yüz, ara yüz oluşturduğumuz web tasarım firması!