Sosyal Medya?
Sosyal Medya?

Sosyal Medya hayatımıza web 2.0 teknolojisi ile yer edinmiştir. Tek yönlü bilgi paylaşım dönemini kapatan web 2.0 aynı zamanda çift yönlü bilgi paylaşım dönemini başlatmıştır. Çift yönlü ve çift taraflı bu bilgi paylaşımı aynı zamanda eş zamanlı bilgi paylaşım sağlayan medya sistemidir. Temelde sosyal medya; kişilerin internet üzerinde birbirleri ile yaptıkları paylaşımların bütünüdür.

       Sosyal medya "sosyal ağlar" sayesinde insanlar çok hızlı bir şekilde bilgi ve belge paylaşımını anlık yapabilmekte ve iş yükü arasında kendilerini psikolojik olarak rahatlatabilmekteler. Sosyal medya kavramı bir kaç siteye indirgenemeyecek kadar büyük bir platform topluluğunun genel adı olarak yorumlanabilir. Bazen aranılan çok önemli bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilme, bazen tanınmış veya tanımadığımız küçük veya büyük guruplar ile online veya ofline olarak bilgi erişimi ve paylaşımı sağlayabildiğimiz bazende iş sveya hayat stresinden uzaklaşmak için oyun vb. alternatifler sayesinde uzaklaşabildiğimiz iyi kullanıldığında çok faydalı bir ortak platform.

      Reklam verenler için küçük bütçelerle filtrelenmiş direkt hedef kitleye ulaşabilmenin kestirme yolu, minimum bütçeler ile algı testleri yapabileceğiniz en uygun platform, direkt satış için sanalda en ideal alanlardan biri.

     İş ilanlarınızda başvuruları hızlı bir şekilde tanımanıza imkan sağlayan, ulaşmak istediğiniz kişi yada kişilere ulaşabilme kolaylığı sunan iletişim araçlarından en kapsamlılarından biri.

Antisosyal yaşamın en sosyal yeri!